SDCL1005C6N8HTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C6N8HTDF
JLCPCB Part #
C370230
Package
0402
Description
3.9GHz 300mA 300mΩ 6.8nH 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS