SDCL1005C4N7CTDF
MFR.Part #
SDCL1005C4N7CTDF
JLCPCB Part #
C370225
Description
200mΩ 300mA 4.7nH 4GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS