SDCL1005C4N7BTDF
MFR.Part #
SDCL1005C4N7BTDF
JLCPCB Part #
C6807744
Description
200mΩ 4.7nH 4GHz 700mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS