SDCL1005C39NJTDF
MFR.Part #
SDCL1005C39NJTDF
JLCPCB Part #
C26443
Description
1.2GHz 1Ω 200mA 39nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS