SDCL1005C2N0BTDF
MFR.Part #
SDCL1005C2N0BTDF
JLCPCB Part #
C279790
Description
200mΩ 2nH 300mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS