SDCL1005C27NJTDF
MFR.Part #
SDCL1005C27NJTDF
JLCPCB Part #
C18830
Description
1.6GHz 27nH 300mA 700mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS