SDCL1005C1N2STDF
MFR.Part #
SDCL1005C1N2STDF
JLCPCB Part #
C14475
Description
1.2nH 100mΩ 10GHz 400mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS