SDCL1005C1N1CTDF
MFR.Part #
SDCL1005C1N1CTDF
JLCPCB Part #
C7356658
Description
1.1nH 100mΩ 10GHz 400mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS