SDCL1005C12NHTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C12NHTDF
JLCPCB Part #
C2984259
Package
0402
Description
12nH 2.7GHz 300mA 500mΩ 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS