SDCL0603Q9N1HT02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q9N1HT02B01
JLCPCB Part #
C279774
Description
170mA 720mΩ 9.1nH Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS