SDCL0603Q8N2JT02B03
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL0603Q8N2JT02B03
JLCPCB Part #
C370186
Package
0201
Description
13@500MHz 250mA 4.3GHz 560mΩ 8.2nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS