SDCL0603Q8N2HT02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q8N2HT02B01
JLCPCB Part #
C370185
Description
190mA 560mΩ 8.2nH Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS