SDCL0603Q82NJT02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q82NJT02B02
JLCPCB Part #
C370183
Description
3.8Ω 80mA 82nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS