SDCL0603Q6N2ST02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q6N2ST02B01
JLCPCB Part #
C127832
Description
210mA 480mΩ 6.2nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS