SDCL0603Q68NJT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q68NJT02B03
JLCPCB Part #
C918996
Description
1.2GHz 100mA 11@300MHz 3.2Ω 68nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS