SDCL0603Q5N1ST02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q5N1ST02B01
JLCPCB Part #
C279554
Description
210mA 460mΩ 5.1nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS