SDCL0603Q4N3JT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q4N3JT02B03
JLCPCB Part #
C6672464
Description
13@500MHz 350mA 4.3nH 400mΩ 6.8GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS