SDCL0603Q3N9ST02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q3N9ST02B02
JLCPCB Part #
C279531
Description
3.9nH 340mΩ 350mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS