SDCL0603Q3N5CT02B03
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL0603Q3N5CT02B03
JLCPCB Part #
C5885939
Package
0201
Description
13@500MHz 250mΩ 3.5nH 450mA 7.9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS