SDCL0603Q3N1BT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q3N1BT02B03
JLCPCB Part #
C370154
Description
13@500MHz 250mΩ 3.1nH 450mA 8.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS