SDCL0603Q2N7BT02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q2N7BT02B01
JLCPCB Part #
C279673
Description
2.7nH 220mΩ 310mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS