SDCL0603Q2N5ST02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q2N5ST02B03
JLCPCB Part #
C2991776
Description
10GHz 13@500MHz 2.5nH 200mΩ 500mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS