SDCL0603Q2N5ST02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q2N5ST02B01
JLCPCB Part #
C408621
Description
13@500MHz 2.5nH 200mΩ 330mA 9.6GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS