SDCL0603Q2N4CT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q2N4CT02B03
JLCPCB Part #
C7075190
Description
10GHz 13@500MHz 2.4nH 200mΩ 500mA 0201 Inductors (SMD) ROHS