SDCL0603Q1N4BT02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q1N4BT02B01
JLCPCB Part #
C370123
Package
0201
Description
1.4nH 110mΩ 440mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS