SDCL0603Q1N2BT02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q1N2BT02B01
JLCPCB Part #
C279677
Package
0201
Description
1.2nH 120mΩ 420mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS