SDCL0603Q10NJT02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q10NJT02B02
JLCPCB Part #
C279740
Package
0201
Description
1.2Ω 10nH 190mA Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS