SDCL0402H7N5HT01
MFR.Part #
SDCL0402H7N5HT01
JLCPCB Part #
C6672460
Package
01005
Description
1.8Ω 140mA 4.5GHz 7.5nH 8@500MHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS