SDCL0402H4N7JT01
MFR.Part #
SDCL0402H4N7JT01
JLCPCB Part #
C5885930
Package
01005
Description
1.2Ω 160mA 4.7nH 6.5GHz 8@500MHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS