SDCL0402H3N9CT01
MFR.Part #
SDCL0402H3N9CT01
JLCPCB Part #
C6802358
Package
01005
Description
180mA 1Ω 3.9nH 7.5GHz 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS