SDCL0402H3N1BT01
MFR.Part #
SDCL0402H3N1BT01
JLCPCB Part #
C6999808
Package
01005
Description
200mA 3.1nH 7.5GHz 8@500MHz 900mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS