SDCL0402H1N5CT01
MFR.Part #
SDCL0402H1N5CT01
JLCPCB Part #
C7075169
Package
01005
Description
1.5nH 11.5GHz 220mA 400mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS