SDCL0402H1N4BT01
MFR.Part #
SDCL0402H1N4BT01
JLCPCB Part #
C5885917
Package
01005
Description
1.4nH 11.5GHz 220mA 400mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS