PZ3216U102-2R0TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ3216U102-2R0TF
JLCPCB Part #
C3031292
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 2A 1206 Ferrite Beads ROHS