PZ2012U331-1R5TF
MFR.Part #
PZ2012U331-1R5TF
JLCPCB Part #
C279860
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 330Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS