PZ1608U600-3R0TF
MFR.Part #
PZ1608U600-3R0TF
JLCPCB Part #
C370070
Description
-55℃~+125℃ 1 3A 40mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS