PZ1608U300-3R0TF
MFR.Part #
PZ1608U300-3R0TF
JLCPCB Part #
C279766
Description
-55℃~+125℃ 1 30mΩ 30Ω@100MHz 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS