PZ1608D750-1R0TF
MFR.Part #
PZ1608D750-1R0TF
JLCPCB Part #
C96727
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 1A 75Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS