PZ1608D600-2R0TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ1608D600-2R0TF
JLCPCB Part #
C96726
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 2A 60Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS