PZ1608D101-2R0TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ1608D101-2R0TF
JLCPCB Part #
C370058
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS