PZ0603U800-R50TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ0603U800-R50TF
JLCPCB Part #
C7328936
Package
0201
Description
1 180mΩ 80Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS