PZ0603U121-R45TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ0603U121-R45TF
JLCPCB Part #
C7030360
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 230mΩ 450mA ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS