MZPA3225D471-4R5TF
MFR.Part #
MZPA3225D471-4R5TF
JLCPCB Part #
C19713449
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 30mΩ 4.5A 470Ω@100MHz ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS