MZPA3216D500-12R0TF
MFR.Part #
MZPA3216D500-12R0TF
JLCPCB Part #
C22397661
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1.6mΩ 12A 50Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS