MZPA2016K181-3R4TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MZPA2016K181-3R4TF
JLCPCB Part #
C19713442
Package
0806
Description
-40℃~+125℃ 180Ω@100MHz 25mΩ 3.4A ±25% 0806 Ferrite Beads ROHS