MZAS1608K701-R80TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MZAS1608K701-R80TF
JLCPCB Part #
C709645
Package
0603
Description
1 290mΩ 700Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS