MWSD2012FE100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD2012FE100MT
JLCPCB Part #
C2838025
Package
0805
Description
10uH 560mA 850mΩ Wirewound Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS