MWSD1608C5N1JT
MFR.Part #
MWSD1608C5N1JT
JLCPCB Part #
C17702803
Description
130mΩ 21@250MHz 5.1nH 600mA 6GHz Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS