MWSD1608C5N1CT
MFR.Part #
MWSD1608C5N1CT
JLCPCB Part #
C17702802
Description
130mΩ 21@250MHz 5.1nH 600mA 6GHz Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS