MWSD1608C4N7CT
MFR.Part #
MWSD1608C4N7CT
JLCPCB Part #
C17702800
Description
25@250MHz 4.7nH 65mΩ 6GHz 800mA Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS